$ DOLAR → Alış: 3,92 / Satış: 3,94
€ EURO → Alış: 4,82 / Satış: 4,84

Halk Ekmek Kırıkkale Haber

Yonetmen
Yonetmen
  • 16.04.2016
  • 309 kez okundu

Kırıkkale Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası Kırıkkalelilere ekmek konusunda büyük hizmet veriyor. Üretim adedi, hijyenik temizliği ve kalitesi ile Kırıkkalelilerin ekmek ihtiyacının büyük kısmını karşılayan Halk Ekmek nitelik ve nicelik bakımdan son derece kaliteli olup standartların üstünde bir hizmet anlayışı taşıyor.

Ve İşte Halk Ekmeğin özellikleri:
Üretim kapasitesi 80.000
Ekmeğin ağırlığı 200 gr… Bu ağırlık sabit olup, bütün ekmeklerde (+ -) 10 gr’dır Türkiye standartlarının üstünde gramaj ayarlaması yapılmaktadır.
300 adet satış noktasından Belediye Halk Ekmek halka arz edilmektedir.
1. sınıf un ve diğer yan hammaddeler kullanılmaktadır.

Halk Ekmek Kırıkkale Haber

Üretim tam otomasyon olup, insan eli değmeden tamamen hijyenik şartlara uygun şekilde ekmek elde edilmektedir.

Toplam 4 ekmek dağıtım aracıyla ekmekler Kırıkkale’nin hemen her yerine ulaştırılmaktadır.

Yakında ekmek ürünleri olarak çeşitlilik getirilecektir. Başlıca kepekli ekmek üretimi düşünülmektedir.

Ekmekler 34 tecrübe sahibi alanında uzman personel tarafından üretilmektedir. Gıda mühendislerince son teknolojiye sahip laboratuarlarda tetkik edilmeden üretimden halka arz yapılmamaktadır.

Toplam kalite ve verimlilik anlayışına sahip bir müessese olup, ISO 9001 belgesi almak için elden gelen her şey yapılmaktadır.

Saatlik temizlik bakımı yapılmakla birlikte günlük, haftalık ve aylık periyodlarla genel temizlik ve bakımları da yapılmaktadır.

Elektronik güvenlik ortamı sayesinde ekmek üretim alanına sağlığa zararlı hiçbir haşere gibi canlılar girememektedir.

Kırıkkale Üniversitesi hakkında ki yazımıza ulaşabilirsiniz. Kırıkkale Haber sitesinde habere dair 71 Kırıkkale ilinin her şeyi burada. Sur da Keskinlinin mert insanları da var Ankara’nın yaman insanı da hepsi bizim milletimizin insanı. Kırıkkale gelişen iller arasına en başta yer alırken haber alanında da çığır açmış bulunmaktayız. Kırıkkale’nin büyüyen devi Kırıkkale haberleri haber sitemiz www.kirikkalehaberleri.gen.tr sizin için 7 gün 24 saat dakika dakika haber girmeye devam ediyor sizde bizimle irtibata geçerek haber içeriklerine ortak olabilir haber sitesi sahibi yada editörü olabilirsiniz. Kırıkkale haber her şey de her yerde Kırıkkale ilinin Orta iç Anadolu da hala ne bekliyorsunuz ? Hemen kirikkalehaberleri sitemize girerek abone olun en güncel son dakika haberleri Kırıkkale’den Anadolu’dan İstanbul’dan internetin olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
YORUM YAZ

shares