$ DOLAR → Alış: 5,35 / Satış: 5,37
€ EURO → Alış: 6,08 / Satış: 6,10

Kırıkkale Haber Sıkıntılı Günleri Geçecek

Mehmet Cin
Mehmet Cin
  • 10.08.2016
  • 535 kez okundu

Bakalım test edelim gerçekten bir farkın olacak mı sıkıntılı Kırıkkale haber günlerinin ardından başka yeni günler doğacak.

Kırıkkale köpek vahşetleri ile mi yoksa köpek dostu günlerle mi duyurulacak aslında geçmişte yapılanları da denesek bunun üzerine aynı bunun gibi. Kırıkkale haber olarak her zaman gazetecilik çizgisini belirlemiş hareketlerde bulunuldu. Bazı kurallar var gerçekten o kuralları Kırıkkale ilinde uygulandığında yaşanıp yaşanmadığını test etmek için burayı yaşamak günlerde güncellemek istiyoruz. Kırıkkale farklı bakış açısı kazandırarak yaşanmışlıkları önünüze seriyoruz. Sıkıntılı rahat günlerimi arayacaksınız geçecek mi günleri dediğiniz yaşanmışlıklar. Köpek vahşeti haberini duymuşsunuzdur. Bir köpeğe yapılan adice hareketler aslında araya sıkıştırılan bazı olaylardı aslında yeşil baharatlı bitkiler. Bu dünyada da ne kadar da şanslı insanlar var öyle. Elinde ki paranın yaptığı işin değerini hak etmeyenler. Biz ne kadar da çabalasak boş yere diye düşünmeden edemeyeceğim.

Peki bu Kırıkkale düşünceli boş yere mi yani paragrafları boş yere mi yazıyoruz. Boş yere mi çabalıyoruz bazı şeyleri elde etmek için. Savaşmayı bırakmalıyız. Sanırım biz kazanmak için her şeyimizi şansa bırakıp olacaksa olur olmazsa zaten olmayacağından. O yüzden bir yakınımızdan bir fayda görmeden yaşamaktayız. Yaşanmış günleri geçecek gelecekleri sıkıntılı sevgileri. İnsanlar gerçekten değişik insanlar var. Bu insan arabayı kullanmayı bile bilmiyor olabilir. Ölümle burun buruna gelen bu insanlar ve sizden çok yaşarlar aslında. İnsanın sinirlerini zorlayan tiplerden olur ya aslında tüm mesele gazetecilik veya habercilikte değil sanırım asıl mesele Kırıkkale haberi doğru okumakta eklemeden silmeden yalnızca okumakta. İşte tüm ayrım burada başlıyor dediğinizi yapabilecek. Farklılıkları güncel günleri ortaya koyabilecek yaşanmışları görebilecek. Sıkıntılı günleri geçecek farklı bir bakış açışı kazandıracaktır.

Habercilik peki bunların yaptığımı yoksa Kırıkkale insanına faydalı bilgiler paylaşmak mı ? Gerçekten bunların kendilerini sorgulamadığını düşünüyorum. Gazetenin bir köşesini doldurmaktan farklı yapılanlardan düşüncesizlikler. İyi de gerçekten televizyon haberciliği mi yoksa Kırıkkale habercilik mi anlayışından ne zaman vazgeçecekler. İyide Kırıkkale haber olgusunu ne zaman dolduracaklar. Kontrol olmadan yapılan yanlışlar düzeltilmelidir. Hepsi bunlardan sıkıntılı günlerden güzel olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ