$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

Kırıkkale Haberleri Başarısı

Ceren Yılmaz
Ceren Yılmaz
  • 22.06.2016
  • 523 kez okundu

Bundan bir yıl önce, Türk milletinin Kırıkkale Haberleri Başarısı en büyük bayramı Zafer Bayramı’nı kutladığımız 30 Ağustos 2007 tarihinde yayın hayatına başlayan kirikkalehaberleri.gen.tr geçtiğimiz Cumartesi günü birinci yaşını doldurdu.

Bu yılki Zafer Bayramı’nda bizler, hem Türk milletinin ordusu ve insanıyla sömürgeci güçlere karşı kazandığı Ulusal Kurtuluş Savaşı’nın başarısını kutladık, hem de Kırıkkalemizde birinci yaşını dolduran Kırıkkale Haber’nin zirveye çıkışını.

Yayınlarımızı takip eden okurlarımız, Kırıkkale Haber’nin birinci yaşıyla ilgili yayınladığımız haberdeki ziyaretçi rakamlarını ve istatiksel bilgileri görmüşlerdir. Okumayan okurlarımız için işte o haberden birkaç alıntı:
“30 Ağustos 2007 tarihinde yayın hayatına başlayan Kırıkkale Haber, birinci yılını doldururken Kırıkkaleli vatandaşların ilgisi ve desteğiyle bir numaraya yerleşti. Haftalık 20bin ziyaretçisiyle Kırıkkale ile ilgili haberlerin internetteki en büyük kaynağı olan Kırıkkale Haber’nin başarısı uluslararası web siteleri reyting değerlendirme sitesi Alexa tarafından da tescillendi. Alexa verilerine göre Kırıkkale ile ilgili haber yayınlayan tüm siteleri geçen Kırıkkale Haber, Dünya sıralamasında 611,449. site oldu. Kırıkkale Haber’nin en yakın rakibi 877,131. olurken Kırıkkale Haber, en yakın rakibine sıralamada 265bin fark atmış oldu.

Birinci yaşını bir numara olarak dolduran Kırıkkale Haber’nin yayınları 70 ülkeden takip edildi. Google Analytics verilerine göre Dünya’nın 70 ülkesinden Kırıkkale Haber’ye giriş yapıldı ve haberlerimiz okundu. Yabancı ülkelerden girişte ilk sırayı Almanya alırken, onu Britanya, Hollanda, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya ve Danimarka izledi. Türkiye içinde ise Kırıkkale Haber en çok Kırıkkale’den okundu. Kırıkkale’nin ardından Kırıkkale Haber’ye en çok giriş yapılan illerin başında sırasıyla Ankara, İstanbul, Kayseri, İzmir, Adana ve Bursa geldi.”
Evet, bu rakamlar ve istatistiksel bilgiler, bizlerin göğsünü kabarttı, bize çalışma azmi verdi. Bu başarımızın esas kaynağı olan, teveccüh gösterip Kırıkkale Haber’yi ziyaret ederek, yorum gönderip, sitemizi sahiplenip bir numaraya çıkaran siz değerli okurlarımıza, şahsım ve Kırıkkale Haber ailesi adına teşekkürü bir borç bilirim.

Düzeltme ve Özür

Dikkatli okurlarımızın gözlerinden kaçmamış. 30 Ağustos 2008 tarihli “Şok Açıldı, Fiyatlar Çok Uygun” başlıklı haberimizde, Yaylacık Mahallesi’nde açılan Şok isimli marketin Koç Holding bünyesinde olduğu yazılmış. Halbuki Koç Holding, geçtiğimiz aylarda Migros ve Şok markalarını ve mağazalarını satmış ve perakendecilik sektörüne Tansaş markasıyla devam etme kararı almıştı.

Haberimizdeki bu yanlış bilgiyi görüp bizi uyaran okurlarımıza teşekkür ediyor, yapılan yanlışlıktan dolayı tüm okurlarımızdan ve ilgili kişilerden özür diliyoruz.

kırıkkale haber başarı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ