$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Kırıkkale Halkına Halk İçin

Kırıkkale Halkına Halk İçin
  • 20.03.2016
  • 418 kez okundu
Reklam

İnsanoğlu veya kurumlar içinde bulundukları toplumların değerleri ile yaşayamıyorlarsa muhakkak ki marjinalleşeceklerdir. Kurulduğu günde Türk Milletinin gerçek temsilcisi ve Cumhuriyetin kurucusu olan CHP’yi bugün toplumun gerçeklerinden uzak siyaset yapma üslubunu seçtiklerini görüyoruz. Kırıkkale Haberleri.

Ana muhalefet olma görevini layıkıyla yapamayan CHP sadece AKP düşmanlığı yaparak siyasi varlığını korumaya devam etmekte bu şekilde siyasi varlığını korurken de AKP’yi büyüttüğünü fark edememektedir.

Geçen hafta MHP il başkanımız Sayın Seyit Ahmet Göçer’in çok yerinde ve güzel bir üslupla temas ettiği meseleler sadece halkımızın hafızasını tazelemek içindir. Kırıkkale Haber çok iyi biliyoruz ki dün Tayyip Erdoğan’ın siyasi yasağını kaldıran, Siirt oyunu ile 58. hükümete başbakan yapan bugünde 367 problemi ile din karşıtı konuşmaları ile AKP’yi büyütenin CHP olduğunu çok iyi biliyoruz.

Ana muhalefet sadece konuşmasa yetecek, AKP’nin oyları düşecek. Fakat öyle dine ve inançlı insanların değerlerine saldırıyorsunuz ki ekonomik kriz karşısında kıvranan bu necip millet bunu düşünmüyor ve güya inançlı gördüğü bu partiye yükleniyor.

MHP ‘yi payandacılıkla suçladıkları konu ise bu memleketin % 85’inin desteklediği baş örtüsü sorunu, üstelik AKP’nin daima siyasi malzeme olarak kullandığı ve çözmeye niyetinin olmadığı bir konuda milletimizin taleplerini yerine getirdiğimiz gibi aynı zamanda AKP’nin elinden bu oyuncağı aldık.

Lider Devlet Bey’in gerek Cumhurbaşkanlığı seçiminde gerekse 367 konusundaki tavırları daha önce defalarca da belirttiğimiz gibi sadece Türkiye’nin önünü açmak içindir.Kırıkkale Haber Yoksa herhangi bir partiye destek değildir.

Her zaman ağızlarında dolaştırdıkları birde şehitleri siyasi amaçla kullanıyorlar safsatası yok mu oysa ki Şehitlerimiz bizim kardeşleriz ve tabiî ki bu cenazelere katılacağız ülkücülerden rahatsız olanlar, bunu siyasete alet ediyorsunuz diyenler ise cenaze törenlerine hiç uğrak vermeyenlerdir.

Son söz şunu söylemek gerekirse Türk Milliyetçileri her zaman olduğu gibi bu cennet vatan için her zaman hayırlısı için dualar ediyoruz. hem ülkemiz, hem Kırıkkale için genç vizyon sahibi ve hep aynı yerinde duran ve yıllardan beri aynı koltukta oturuyor olmayı başarı saymayan siyasetçiler diliyoruz.

Etiketler: / /

Reklam
Kırıkkale Sokak Köpekleri
Kırıkkale’de sokaklarda dolaşan sahipsiz köpekler tehlike saçıyor.
2.Abdülhamit Han Kırıkkale de Anma
Kızılelma Ocakları Kırıkkale Şubesi Tarafından Sultan 2.Abdülhamit Han’ın Vefatının 100. Yılı Nedeniyle Kırıkkale Nur Camii Konferans Salonunda Program Düzenlenecek
Hüseyin Kahya Anıldı
Hüseyin Kâhya Hiçyılmaz’ın vefatının 82.yıldönümü nedeniyle Hüseyin Kâhya Parkı’nda anıldı
Kırıkkale de Muharrem Ayı
Mescid-i Rağbet Cami ve Külliyesi’nde Muharrem Ayı Etkinliği Düzenlendi
Kırıkkale Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyor
Kırıkkale'de ölmek üzereyken sokağa terk edilen ve bir akademisyen tarafından bulunan gözleri görmeyen yavru kedi, Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi Araştırma...
Hüseyin Kayha Hakkında
Türkiye Odalar Borsalar Birliğine bağlı Gebze Ticaret Odası Meslek Komitesi Başkanı Cenk Ataman'ın dedesi olan Hüseyin Kahya Cumhuriyetin ilk yılarına...
Kırıkkale DAEŞ Davası
Kırıkkale'de terör örgütü DEAŞ'a üye oldukları iddiasıyla haklarında dava açılan Irak uyruklu tutuksuz 19 sanığın yargılanmasına devam edildi.
MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk Gaziler Günü Açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk 19 Eylül Gaziler Günü ile ilgili konuştu.
Ak Parti Keskin Teşkilatı Ziyaretleri
AK Parti Keskin İlçe Başkanı Halim Bulut okulların açılması ile birlikte ilçede bulanan okulları ziyaret ederek idareciler ve öğretmenler ile...
Kırıkkale Gazilerimiz Unutulmaz
Törende, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
Kırıkkale Köprülü Kavşakta Gelişme
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Millet Bulvarı üzerinde çalışmaları devam eden Köprülü Kavşakta incelemelerde bulundu.
Kırıkkale Arazilerinin Başvuru Süresi Doluyor
Kırıkkale'ye bağlı ilçelerinde 2/B arazisi olan köylerde;Hak sahibi olup hiç müracaat etmeyenler,Satın alıp da Tebligat süresinde satış bedelini Ödemeyenler,Taksitli Satış...
Kırıkkale- Kırşehir Ortak Projede
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TSO) tarım ve gıda sektöründe hazırladığı proje ile ürün ve hizmet ihracatının çeşitleneceği bildirildi.
Uyuşturucu Operasyonu
Kırıkkale'de uyuşturucu sattıkları iddiasıyla gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı.İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, "torbacı" olarak adlandırılan, sokakta...
Topladığı eski eşyaları evinde sergiliyor
Kırıkkale'nin Karakeçili ilçesinde yaşayan 63 yaşındaki emekli Muhlis Yıldız, eski eşya merakıyla topladığı ve satın aldığı malzemeleri evinin bir odasında...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
shares