Davranış profesyonel gerilimi anında olur

Davranış bilimleri ne kadar açıklamışsa çözüm bulamadığı bir konudur profesyonel anlık gerilimi. İnsanlar davranışları sonucu hakkında çok fazla çıkarımda bulunamazlar. Anlık profesyonel sonucu hiç bir zaman bilinemez.

Profesyonel iş hayatında özellikleri tespit edilemeyen örgütsel davranış kuramları vardır. Kırıkkale haber içeriğinde genelde karşıya çıkan bu sergilerin tespiti hareket yapısındadır. İnsanların daha sonra utanacağı saldırı bazen sergilemekten kaçınmaları gerekir. Örneğin birisini yazılı olarak eleştirdiğinizi düşünelim. Üçüncü bir kişiye iletmek için yazılı hale getiren eleştirileri sahibi tarafından okunması hoş karşılanmayacaktır. Ağır ithamlar sizleri suçlu hale getirebilir. Bu yüzden profesyonel haber türlerinde anlık kabul bildirimleri olur. Bunları her zamanki gibi değil de, insanların anlamayacağı şekilde gerçekleştirmesi daha sağlıklı olacaktır. Kabul görenlerin bunların dışında olduğu bir gerçektir. Sizlerde tespit kuramlarını bir kenara bırakıp, dışarıdan nasıl göründüğünüze bakarak hareketlerinizi sergileyin.

"<yoastmark

Hakkında Muhabir

Check Also

pembe

Pembe Kırıkkale haberciliğinin noktası

Gazetecilik adına bir çok kitap yazılmıştır. Kırıkkale haberciliğinin pembe noktasından bahsedilmektedir. Aslında dergiler ve internet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir