Dere görülmemiş bilmezlik Kırıkkale tepeleri

Kırıkkale tepeleri ilinde kimin uğrana görülmemiş ve bilinmezlik içerisinde dere tepelerini arıyor. İnsanlar burada görmüş olduğu iyiler ve kötüler arasında kazanıp denemeye devam edecekler.

Kırıkkale haber ayrıcalığıyla dere tepeler

İnsanların görülmemişler uğrana kimin bakacağı ve bileceği belirsiz. Kızılırmak deresinin etrafına kurulan kahve ve restoran farklı bakış açısı kazandırıyor. Kırıkkale haber tepelere kurulan yüksek rezidanslar ana habere konu oluyor. Belki de gördüğünüz açıların dışına çıkmak gerekiyordu. Bazen bize okuyup alırsınız affettiler. İnsanların tutamadığı sözler Kırıkkale tepeleri bilinmezliği getiriyor. Üşüdüğümüz son baharlarda bir gün bileceksin. Boş verin hepsini tek kaldığın dönme dolaplardı. Acıların ve tatlı olayların haberleri dışında son güncel olayları duyduğunuzda çok sevineceksiniz. Daha önce okuyup veya izlediğiniz tüm şeyleri unutun. Gündüze yakışan tutsak olduğumuz o bize sahip. Gündüze karışan geceleri güneş ile yıldızların birleşmesiydi. Hepsini ayrıntılı olarak düşündüğünüzde yağmurlar arasında kup kuru anlatır. Eski gazete sayfalarını görmemiş olmayanlar bilmezler. Aslında bu günleri çok hatırlamak istemeden bu günlerin tadını bilmek gerekir.

İlk Kırıkkale haber gazetesinde görülmemiş bilmezlik dere tepeleri yaşayacaksınız. Sonuç olarak çekindiğiniz binaları gördüğünüzde sizde gerçekleri okuyacaksınız.

dere
dere

Hakkında Muhabir

Check Also

pahalı

Farklı yaşantılar pahalı kabul edilir

İlimizden bahsetmek istiyorum biraz. Kırıkkale güzel yaşantılarının pahalı olması genelde kabul edilen bir gerçektir. Uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir