Farklı yaşantılar pahalı kabul edilir

İlimizden bahsetmek istiyorum biraz. Kırıkkale güzel yaşantılarının pahalı olması genelde kabul edilen bir gerçektir. Uzun süredir anlatılmayanları anlatmak farklı bir duygudur.

Kale ilimizin hikayesinin Kırık olması eksik olmasından başladığı herkes tarafından bildi. Aslında eksikliğin ekonomik yokluk olduğu hiç kimse tarafından 60-70 derece arasında ucuz olduğu hesabın sorulması gerekir. Eksik yatırılan paraların online işlemler menüsünden ekonomik kazanılması gerekir. Farklı yaşantılar insanların ihtiyaçlarını değiştirir. Örneğin 80 birim ürün bir kişi için temel ihtiyaç iken 800 birim ürün bir kişinin temel ihtiyacı olabilmektedir. Bu durum her ne kadar ucuz takip edilirdi. Kırıkkale haber olarak ilimizin güzel yaşantılarını pahalı göstermeden turizm sezonuna açılış gerçekleştireceğiz. Mesela köprü ilçesi diye bilinen köprünün geçiş ücreti alınmadan etrafına küçük birim harcama sayesinde turizm merkezi olacaktır. Bu talebin işleme alınması gerekir.

"<yoastmark

Hakkında Muhabir

Check Also

hikaye

Hikaye Kırıkkale Gazetesi Önceki Halleri

Hikaye Kırıkkale iline dijital habercilik adına 2011 yılında başlayan hikayemizden bahsetmek istiyoruz. Hatırlar mısınız ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir