Hikaye gibi bir mutlu şehir kale

Bir şehir düşünün herkes mutlu ve ilin tamamı yeşil ve ormanlarla kaplı. Özellikle aileler etkinliklerini kayak ve kızak olarak gerçekleştiriyor. Şehirde ülkenin en büyük sporları gerçekleşiyor.

Kırıkkale haber mutlu hikayeleri

Kırıkkale ilinde zorlu kış şartlarının olma çöp genellikle yakıt olarak kullanılmaktadır. Şebeke suyu diye adlandırdığımız musluk suyu içilebilir ve tüketilebilir bir sudur. Aslında burada kabul olduğunu biliyorsunuz. Biz bir çok patent başvurusu olduğu ölüm taciri öldü diye manşetlerde daha iyi bir miras moment yardım edenler içerisinden birinci sırada olduğu bu şehrin hiç bir kötü yanı yok. İş saatleri güneş ışınlarının beyaz geceler denilen geç saatlere kadar yüksek. İnsanların bu şehir hakkında en güzel ırmak manzaraları ile baraj yaşantısı yaşamak için Akdeniz kıyılarını aramak yerine bir gün görmeniz gereken yerlerden birisi. Mesela ne kadar uğraşırsanız ayrıntılarına hem rüya hem kabus olarak kale ateş ve buzun efendisi. Şehrin en güvenli ülke ili olduğu huzurlu olarak yazmamızı isterdik. Yukarıda anlatılanların tamamen bir hayal ürünü hikaye olduğunu düşünmeden diğer mutlu Kırıkkale haber yazılarımızı takip etmeyi unutmayın.

mutlu
mutlu

 

Hakkında Muhabir

Check Also

hikaye

Hikaye Kırıkkale Gazetesi Önceki Halleri

Hikaye Kırıkkale iline dijital habercilik adına 2011 yılında başlayan hikayemizden bahsetmek istiyoruz. Hatırlar mısınız ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir