Hikaye Kırıkkale Gazetesi Önceki Halleri

Hikaye Kırıkkale iline dijital habercilik adına 2011 yılında başlayan hikayemizden bahsetmek istiyoruz. Hatırlar mısınız ilk buralarda başlamıştık dedelerimizin 1941 yılından getirdiği bayrağı taşımak amacıyla.

Kırıkkale gazetesi 10 yıl önceki hikaye

Kırıkkale gazetesi adına cefası bize sefası sizlere yaşamak için bütün haklarımız helal olsun. Bugün sizleri güldür güldüre yollayamıyorum. Bugün güzel günlerimizi hatırlamak istiyor. Aslında insan bazen geçmişini önüne koyup geleceğinin bir projeksiyonunu çıkarmak gerekiyor. İnsanın kürkü montunu gösterip yakıştığını anlatmak. Bunlar kasnak ile topu deliğe sokmak oyunundan bahsetmişti. Burada çarkıfelek oyunu hakkında eğlencelerimizi paylaşmıştık. Kırıkkale haber olarak sadece güncel olaylar değil en güzel ve en sevdiğiniz videoları paylaşmıştık. Mesela bazen şarkı paylaştık masallar adam pek iyi yapamadı ama hemen gittik sanayiye yarın sabaha hazır ettik. Arkalarda gerçekleşen bu zorlukları 10 yıl önce hikayemizden bir kaç paylaşımda bulunduk. Kırıkkale iline gerçekleştireceğimiz bir çok hizmet yine çok yakında.

hikaye
hikaye

Hakkında Muhabir

Check Also

pahalı

Farklı yaşantılar pahalı kabul edilir

İlimizden bahsetmek istiyorum biraz. Kırıkkale güzel yaşantılarının pahalı olması genelde kabul edilen bir gerçektir. Uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir