Kırıkkale etki kanal tahribat haberi

Bugün Kırıkkale’nin öncelikleri arasında kanal projesinin olmadığının kanaatindeyiz. Kırıkkale haberleri hakkında derinden sarsıntıların dar zümrenin savunanlarını etki olacağını olumsuz görüşler verdiğinin biliyoruz.

Kanal Tahribatı Kırıkkale Haber Etkisi

Kırıkkale ilinde gerçekleşen görüşlere sayın tarafında katılmıyorum. Bilimsel olarak bu olayın incelendiğini ve olumlu bir görüş olduğunu savunmanın etki oluşturacağını unutmalıyız. Ben 1941 yılında Kırıkkale ilinin vilayet olmasının sonucunda hep bir itirazlar bulunmaktaydı. Bugün ise kanal tahribat haberine itiraz edilmekte. Bugün burada bir profesör ve haber muhabiri olduğunu bildirmek isterim. Gazetecilik bölümü kökenli ve sosyal ve psikoloji alanında yüksek lisans yaptım. İncelemeleri incelediğimizde bilimsel itiraz edenleri görememekteyiz. Bu konuda rahatsızlığı gidermek için soruların soruları uluslararası gazetelerde yayınlamaktayız. Bu konunun etki olduğunu işletme çalışması ve fayda maliyeti olduğuna dair çalışmalar yapılır. Bu etki Kırıkkale haber finansman yöntemi belirlenmesini oluşturur. Yapılan incelemelerde 3 ana başlıkta: güvenlik, ekonomi ve tıkanma konusunda çalışma yapmaktayım. Bunların hepsinin fayda analizi sonrası kanal tahribatının uygun olup olmadığı oluşmaktadır. Emisyonun üzerinde tarihi kale ilimizin gazetelerinde çok önemli bir proje olarak 150 yıl önce düşünüldüğü görülmektedir. Kızılırmak fayda analizinin yapılıp Kırıkkale de ki deniz hasretinin bitirilmesini sağlamaktadır.

Trafik oluşmasının ardından kuyruk oluştuğunu havaya verilen emisyon kirliliğinin olduğunun unutulmamalıdır. Ama bunları söyleyenlerin alternatif olacağını savunurken emisyonun şehrin içinden yayıldığını daha fazla artırıldığı sadece ekonomik gelir elde edileceğinin söylenmektedir. Halbuki bu durumun toplam maliyetinin kaç yılda veya yüz yılda kapatılacağının bilgisini bilmiyorlar. Bu kadar riske olduğunu balıkçılık ve kılavuzlar sayesinde tahribatlar olmadığını görebilirsiniz.

kanal
kanal

Hakkında Muhabir

Check Also

hikaye

Hikaye Kırıkkale Gazetesi Önceki Halleri

Hikaye Kırıkkale iline dijital habercilik adına 2011 yılında başlayan hikayemizden bahsetmek istiyoruz. Hatırlar mısınız ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir