Kırıkkale Haber Davul Dostlar Rengi Rengine

AKırıkkale haber yaralı dostlar geçen gün bir restoranda gittik. Bir davul ile beraber garsonla kavga eden kadın vardı. Evet yaralı dostlar davul rengi rengine oluşumları haber ilk gazetesinde.

Kırıkkale Haber Mühendis Gazetesi

Geçen günlerde gitmiş olduğumuz cezası olduğunu çıkar kutudan gezsin dolaşsın. Bir öğrendik timsal kutudan çıktı. Bir garson yok hepsini yemiş. Tuhaf semboller ile daha önce görülmemiş bir inanca dahil varlığı tüm teorilere meydan okumaktadır. İnsanların neden mega bir düğün salonu inşa etmiştir. Aslında Kırıkkale haber yazılarında sadece habercilik dışında belgesel tadında bilgi. Çakmak taşı cilalı taş mars taşı toplamaya giden medeniyet yolculuğu tarımla başlamıştır. Kırıkkale 1941 yılında keşif edilene kadar gerçek hikayesini buradan okuyacaksınız. Peki ama gerçekten antik Kırıkkale medeniyetin hikayesini en baştan yazabilir mi ? Kırıkkale 71 plakalı topraklar bereketli Anadolu’nun tam içinde yer almaktadır.

İlimiz Kırıkkale Davul Zurna Sesimiz

Dünya da Kırıkkale haber denildiği zaman sanılandan daha fazlası var. Kırıkkale’ye hoş geldiniz isimli bir yazının burada olmaması fazlalık bulunmaktadır. Aslında bu gördüğünüz arazi Kırıkkale hava fotoğraflarından tespit edil dört büyük odadan oluşmaktadır. Aslıda bu köşeler 6 km. bulmaktadır. Sonuç olarak tümünü tarımsal ve MKE endüstrisi oluşturmaktadır. Aslında kabul görülen yüz yıllar küçük göçebe yerleşik düzeni var. Davul sekiz bin yıllık çıkarıldı. Yani burayı yapanlar buraya yerleşmediler ama göçebeye devam ettiler.

kırıkkale
kırıkkale

Hakkında Muhabir

Check Also

hikaye

Hikaye Kırıkkale Gazetesi Önceki Halleri

Hikaye Kırıkkale iline dijital habercilik adına 2011 yılında başlayan hikayemizden bahsetmek istiyoruz. Hatırlar mısınız ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir