Kırıkkale haber kahve kullanıcıları alanı

Kırıkkale ilinde kahve içilebilecek mekanları araştırırken böyle kahveli kullanıcılar görmedik. Antik kent içerisinde oluşturulmuş mekan size kahve içerken Side bölgesine doğru kullanıcıları götürüp getiriyor.

Şehir Kahve Kırıkkale Haber Yaşantısı

Kırıkkale haber yaşayan bir antik şehirden şu an yaşanan bir şehre kahveli kapıdan geçiyoruz. Görmüş olduğunuz alandan Athena kapısına doğru ortaya çıkarıyor. Kahve denildiğinde köşede bulunan market bakkallardan ziyade kentin bilinmeyen kullanıcı alanlarını açıyoruz. Normal zamanda çok kalabalık olan yani neredeyse adım atılmayan ara ara yerlerde bulunuyor.  Aslında taş ve toprak yapıların üzerinden cam merdivenlerle üzerinden geçtiğinizi düşünün Kırıkkale haber kullanıcıları bunun tadını çok iyi bilirler. Mesela kapalı ortamlarda yaşamak istemeyenlerin anlayamayacağı mekanlardan oluşuyor. Kot 1 de bulunan kahve bakkalından çikolata ikramı yapılıyor.

Kırıkkale camcılar caddesinde bulunan bir adet içecek marketi bulunmuyor. Kullanıcılarımızın en büyük şikayeti artık insanların sosyal vakit geçirecekleri alanlar oluşturulması gerektiğini savunuyor. Bu yüzden tren garı alanında bulunan tiyatro binasına Antik kentlerde yaşanıyor. O yüzden artık gazetemiz olarak siz değerli Kırıkkale halkının sesi olmak için elimizden geleni yapacağız.

kahve
kahve

Hakkında Muhabir

Check Also

hikaye

Hikaye Kırıkkale Gazetesi Önceki Halleri

Hikaye Kırıkkale iline dijital habercilik adına 2011 yılında başlayan hikayemizden bahsetmek istiyoruz. Hatırlar mısınız ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir