Kırıkkale Haber mecburiyetinin tadına varmak için kazandı

Son günlerde Kırıkkale haber yayınlarında yayınlanan ve yazılanlara bakıldığında çok fazla reklam içerikli şeyler olduğunu görüyoruz. Burada anlatılan aslında yaşanılandan çok yaşanmak istenenlerde değil de nedir.

Kabul edinimler mecburiyeti

Kabul edinimler mecburiyeti

İlimizin güzümde mevcudiyetinim ve kabul edinimleri oluşturuyor. Aslında farklı bir bakış açısı kazandırmak için elimizden gelenin fazlasını yaşatıyoruz. Kırıkkale ilinde habercilik anlamında neler oluyor ?. Bu sorunun cevabını 71 plakalı araç sahiplerine sormanın daha doğru olacağını düşünüyorum. Gıda sektörünün tadına varmak için ilimizin yiyeceklerinin tadılması gerektiğini savunuyorum. Yarışmalar düzenleyip aslında kabul edilen kazanımları yorumlarının kesin olarak sende söylüyorsun. Ben burada aslında gazetelerin dışında habercilik anlamına doğru kabul edinimleri görmenin doğru olacak. Kırıkkale ilinin nasıl oluştuğunu Merhaba Dünya! İsimli yazımızda bahsetmiştik. Geçmişimiz ekonomik olarak güçlenmeye başladığı zamanda Kırık Köyünden Kırıkkale’ye dönüşmüştü. Burada ilimizin büyükşehir olması için ekonomik anlamda güçlenmemiz gerektiğini hatırlatıyorum.

kırıkkale haber
kırıkkale haber

Kırıkkale Haber hatıraları

Hatıralarımızı anlattığımızda ne kadar mutlu olduğumuzu herkes bilir. Bazen bir şeyleri hatırlamak istediğimizde hatıralarımız yeter. Aslında Kırıkkale de unutulan o kadar yaşanmışlıklar var. Aslında Kırıkkale Haber olarak unutmak istemediğiniz geçmişte bir iz olarak hatırlamak istediğiniz anılarınızı bizlere paylaşarak yayınlatabilirsiniz. Yıl 1942’de vilayet belediyesi olduğumuzda manşetimizin sağ tarafında “hatıralarımız” isimli bir başlığımız vardı. Zamanın götüremeyeceği şeyleri oraya yazdık ve halkımız yazdı. Okuma yazma bilen insanların yazılarını yüz binlerin okumasının sevincini yaşamadan bilemezsiniz. Her şeyden önce mecburiyet değildi artık bu yaşanan olaylar. Düzenlenen yarışmaların kazananları sonuçları aslında belirtiyordu. Biraz da kripto paralardan bahsedelim. Aslında Kırıkkale ilinde de tahmin edilenden çok kripto paralara yatırım yapanların oranları şaşırttı. Başlangıçta kazanan çok kişi olduğundan dolayı ilimiz içerisinde gençlerimizin %45 oranında Bankacılık hesabı bulunanlar kripto para alım satımı ile para kazanma hedefinde bulunuyor.

Kripto Kırıkkale alışverişleri

Kripto para alımı için kazandılar. Ben burada izleyici rolünde nereden kaldıklarını takip ediyorum. Her şeyin burada bıraktığı ve anlam olarak bütünlüğünün olduğunu gördük. Yazılanların bir denemeden başka bir şey olmadığını görüyorsunuz. Kabul edilen kazanımları Kırıkkale haber olarak göreceğiz. Bazen sadece yazmak isterken aklına gelen şeyleri kağıda döktüğünde rahatlarsın. Bu hissi okuyucularımızla paylaşmak istiyoruz. Siz de paylaşıp zehrinizi bizimle paylaşın. Bir üst kat komşumuz vardı. Kendisi insan insanın zehrini paylaştıkça rahatlar derdi. İnsanlar dertlerini sıkıntılarını yani zehirlerini dostlarıyla paylaşarak rahatlayabileceklerini söylerdi.  Başka bir deyişle dakikalar içerisinde ilaç gibi gelecek yazıların en dost Özgür bey de aynı şeylerden bahsederdi. Eskiden çok fazla köşe yazarı ekiplerimiz vardı. Döndüklerinde de göreceksiniz ki burada çok kaliteli içerikler olacak.

Gazetecilik Kırıkkale Haber parçaları

Mecburiyetin tadına doyacaklar. Kırıkkale haber olarak param parça olan haberleri ilk ağızdan toplu bir şekilde siz değerli okuyucularımızla buluşturmayı hedefliyoruz. Şimdilerde bakıyorum parça parça yazılar veya iki cümle 14 kelimeden oluşan haberler görüyoruz. Bunlar haber değil sizler sayesinde Kırıkkale Haber ne demek göstereceğiz.

Hakkında Muhabir

Check Also

pahalı

Farklı yaşantılar pahalı kabul edilir

İlimizden bahsetmek istiyorum biraz. Kırıkkale güzel yaşantılarının pahalı olması genelde kabul edilen bir gerçektir. Uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir