Kırıkkale haber sandal sahil köyü

Kırıkkale haber merkezinde hiç bir zaman sahil köyü sandal fiyatlarını göremezsiniz. İlimizin merkezinin ve ilçelerinin denize kıyısının olmaması sonucu yüzme sporları oranını düşürüyor.

Kale merkezinde sadece yürüyüş sporları sahil köyünün oluşmasını önlüyor. Bir denize kıyımız olsaydı adı belki de Kırık deniz olabilirdi. Hiç bir eksik olmamasına rağmen neye göre verilmesinin ortaya çıkması gerekmektedir. Sahillerin denize ulaşmaması şansı elde edememe ortaya çıkması insanların değerlendirme oranının ne kadar düşük olduğu göstermektedir. Mesela talep edilenlerin çağrılması zorla istenmediğini gösterir. Kırıkkale haber olarak burada insanların vicdanını rahatlatması gerekmektedir. Neden bazılarının çağrılmaması bazılarının desteklemesini önler. İnsanların ve hayvanların sahilde yürüyüşlerini bu ilde görmek pek mümkün olmuyor. Ayrıca çağrılan kişilerin işleri tasfiye hacmi düşük bulunuyor.

Sonuç olarak Kırıkkale haber yayınlarının düşük yeni alışveriş süreleri zor olmalarını engelleyerek güzel geçeceğini düşünmektedir.

kırıkkale haber
kırıkkale haber

Hakkında Muhabir

Check Also

hikaye

Hikaye Kırıkkale Gazetesi Önceki Halleri

Hikaye Kırıkkale iline dijital habercilik adına 2011 yılında başlayan hikayemizden bahsetmek istiyoruz. Hatırlar mısınız ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir