KirikkaleHaberleri.Gen.Tr Kuruluşumuz

Kırıkkale haber sitemizin kuruluşunda kırılma anlarını kuruluşumuz anlatıyoruz. İnsanların kötü şeyleri olumsuz şeyleri ödeme yapamadı gazete kurduk.

Kırıkkale Haber Kuruluşumuz

Ankara’nın bir köyünden muhabirlik yapan birinin bir gazete sahibi olacağı aklına gelmezdi. İşlerimiz hayatta en çok zevk aldığı işi yaparken 6’da 6 gidiyoruz. Boş günlerimiz olduğunda şöyle bir DOWN olduk. Tabi bedava gazete verdiler dediler ama 70+10 a yıl 1941 de kuruluşumuz gerçekleşti. Dünyanın kısa bir rüya olduğunu düşünürken para yerine arkadaş kaybetmenin üzüntüsü olurdu. Ben insanlara tek bir şey söylemek istiyorum. İnsanların kendilerini iyi bilip ona göre Romanya’da oto yıkama açarız diye giriştik. Bu fikirleri kim bize inandırdı gerçekten bilmiyorum. İnsanların pişmeden yani para olmadan girişimcilik olayının olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bazen halkın sevgisini insanların hayatına koymamaya çalışıyoruz. Sokakta sevgiden mutluluğunu anlatamayacağım şekilde kötü niyetimin olmadığını biliyor.

Bazen Büyük Gazetelerle Karşılaştırılıyoruz

İnsanlara bu durumu Kırıkkale haber olarak geçire bildiğimizi düşünüyorum. Uçak seyahatinin ne kadar zor olduğunu bazılarının yanlış anladığını biliyoruz. Herkes çıktı patron şirkette biz görevimizin başındayız. Kırıkkale Haber sitemizin başlangıcı bunu yapabiliriz kelimesinden geliyor. Artık pandemi sürecinin dijital platformlar artık applicationlar akıllı televizyonlara girmesi artık online film tadını yaşıyoruz. Bazen büyük gazetelrle bizi karşılaştırıyorlar bizi buda mutlu etmiyor değil. Biz yerel bir gazete iken televizyon kökenli birinin transferle oluşmaktadır. Bunlardan birisi tabi ki tüketicinin çarpanları çok yüksek olduğu olacaksan.

Kırıkkale Futbolunda Yerimiz

Pandemi nasıl yaşadınız derseniz yaşamamış gibiyiz. Sürekli yazdık ve muhabirlerimizin yayınlarını sizlerle buluşturduk. Futbol olarak nüfus artışının ne kadar çok olması ekonominin görünmeyen kısmını gösterir. Kırıkkale stadında bir maç seyret hayatın değişir gerçekten. Sizlere böylece Kırıkkale haber serüveninden bahsetmiş olduk.

kuruluşumuz
kuruluşumuz

Hakkında Muhabir

Check Also

pahalı

Farklı yaşantılar pahalı kabul edilir

İlimizden bahsetmek istiyorum biraz. Kırıkkale güzel yaşantılarının pahalı olması genelde kabul edilen bir gerçektir. Uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir