$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

Buse Yılmaz : “İnsanları Anlamıyorum.”

Yonetmen
Yonetmen
  • 20.02.2016
  • 742 kez okundu

Gerçekten bazı insanları anlamıyorum. Hayatlarında meydana gelen küçük bir gelişme neden kendilerini dünyanın en önemli kişisi ilan ederler.Ben böyle insanlara karaktersiz diye nitelendiriyorum. Çünkü karaktersiz insanlar sürekli karakterlerini değiştirirler.

Daha önce normal olarak muhabbet ettiğimiz bizim sayemizde para kazanan insanlar şimdi sorularımıza cevap vermiyorlar. Aklımda hiç tahmin etmediğim insanlar “Karaktersiz” çıktılar ya insanlara artık güvenim kalmadı. Kırıkkale Haberleri muhabirliği görevime başlamadan öncede Buse YILMAZ’dım muhabir olduktan sonrada Buse YILMAZ’ım arayan istediği zaman ulaşabiliyor ve cevabını alabiliyor. Halk arasında o kadar çalışmama rağmen davranışlarımda değişiklik yaşamadım. İnsanların “Karaktersiz” olması konusunda ki köşe yazımın başlığına böyle bir başlık yazmak istemedim. Köşe yazımın başlığının yanlış anlaşılmasını istemem , bu köşe yazımın bazı insanları anlattığını bilmenizi isterim. Şöyle bir sosyal paylaşım sitelerini ziyaret ettiğinizde hep dürüstlük , doğruluk paylaşımları yerine ihanet,arkadaş iş çevirme konularında paylaşımlar dönüyor. İnsanlar umut fiilinin “U”su bulunmuyor.

Bu insanları anlama olayında sanırım bir tek ben sorun yaşamıyorum.Artık insanların bana göndermiş oldukları e-mail ‘de bu konuyu bir köşe yazımda işlememi isteyen okuyucularımın isteğini yerine getiriyorum. Sizde köşe yazılarınızı buse@kirikkalehaberleri.gen.tr e-mail adresinden veya facebook sayfamızdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

köşe yazarı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ