Muhteşem Kırıkkale Haber Vay Canına

Kırıkkale ilinde yaklaşık 10 yıldır habercilik anlamına muhteşem haberler sunuyoruz. Ben sizlerin bütçe dostu Kırıkkale iline dair tatil yerleri fırsatını muhteşem gerçeklikte yaşatacağız.

Kırıkkale Haber Muhteşemliği

Kırıkkale haber olarak keşfe çıkıyoruz. İlimizde her yıl 6 milyon kişiden fazla ziyaret almaktadır. İşte başlıyoruz ne hava ama Kırıkkale’ye böyle girersin. Ayrıca yolun hangi tarafında olduğun hakkında bilgi vereceğim. Metin bizi nereye götürdüğünü merak ediyorum. Seçtiğimiz Kırıkkale yeri şehrin 6 km uzaklığında. Ama yol pirinç tarlalarıyla doluysa harika bir yer. Burası tamam 4 kat. Şık ve şuraya bambudan merdivenlere bakın. Muhteşem Kırıkkale ilimizi gördüklerinde gerçekten vay canına deniliyor. Burası harika gerçekten çok güzel bir yer. Dediğim gibi en tepesi çatı katı. Tamam burası benim odam. İşte bütün alanları görebiliyorum. Bir kuş yuvasının dördüncü katında 4.5 metre karelik bir alanda gazetecilik adına bir çok şey yapıyoruz.

İlimize sadece Kırıkkale hakkında güncel son dakika haberler dışında bir cips veya bir telefon sahibi olmayı anlattığımız günleri unutmayınız. Böyle tasarımlar genellikle vektör çizimlerde oluyordu ancak Kırıkkale haber sayesinde artık değil. Burada geceliği 24 liraya daha iyi bir yer olduğunu bilmiyorum. Merkez kulübesinin sağlamış olduğu o temiz hava hiç bir yerde bulunmuyor. Bizde sizleri gazetecilik topluluğumuza bekliyoruz.

muhteşem
muhteşem

Hakkında Muhabir

Check Also

hikaye

Hikaye Kırıkkale Gazetesi Önceki Halleri

Hikaye Kırıkkale iline dijital habercilik adına 2011 yılında başlayan hikayemizden bahsetmek istiyoruz. Hatırlar mısınız ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir