Pembe Kırıkkale haberciliğinin noktası

Gazetecilik adına bir çok kitap yazılmıştır. Kırıkkale haberciliğinin pembe noktasından bahsedilmektedir. Aslında dergiler ve internet sayfalarında da bu örnekler bulunmaktadır.

Pembe Kırıkkale haber sayfaları

Kırıkkale haber denildiğinde seneler önce başlayan emek ve gazete kağıdı kokusundan gelmektedir. Pembe olarak tabir edilen nokta güzellikleridir. Çünkü insanlara manevi olarak duygu ve düşünceleri hissetmektir. Perşembe genelde çok loş bir renk olarak kullanılır. Pürüzsüz ve mükemmeldir. Haberciliğin mükemmel noktası da budur. Sadece güzelliklerini gördüğünüz kahverengi veya siyah hiç bir noktayla karşılaşmadığınız bir olgudur. Yazarların paylaştığı duygu ve düşünceler kişisel değil toplumsal düşüncelerden oluşmaktadır. İnsanların kabul ettiği Kırıkkale haber olgusunu yaşatmaktadır. Haberciliğin gazeteden çıkıp mükemmel perşembeye ulaşmasını sağlamakta vardır. Bunların hepsinin bir yazılarda paylaşılması insanları okuyuculardan her ne kadar ayırsa da kabul görülen gerçekleri değiştirmemektedir. Bütün farklı düşüncelerden çıkıp iyiyi ve güzele ulaşmanız umudu var.

pembe
pembe

Hakkında Muhabir

Check Also

pahalı

Farklı yaşantılar pahalı kabul edilir

İlimizden bahsetmek istiyorum biraz. Kırıkkale güzel yaşantılarının pahalı olması genelde kabul edilen bir gerçektir. Uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir