Sepet okuduğunu gördüğünde bıraktığı bebek

Topluca yaşanılacak görülen bir çok durum var. Bununla ilgili kabul edilen farklı değişimlerle beraber ilk başlangıcın haber olarak başlamak istediğimizi bildirimi olacaktır. Ek olarak kabul edilen sepet tutan bebekler olduğunu görmek ise sevindiricidir.

1942 yılından beri
1942 yılından beri

Google tarafından kabul edilen başlangıç bıraktıracak dikkati öneriyor. Ancak yaşanılan okuduğunu anlamak ve gördüğünde burada bir süre takip edilmesi gerektiğini ortaya koyuyor. Mevcudiyetini ortaya koyan tatil durumları ortaya çıkıyor. Biraz daha mantıklı yaşamın kabulünü burada açıklamaya çalışacağız. Mesela sevgili okurlarımız bizlerin 1942 yılından beri hedeflediği siz Kırıkkale haber severlere hızlı ve kaliteli haberleri sunmak olduğunu hatırlatıyoruz. Yaşanılan durumları anlatmak kolay olmadığını hepimiz biliyoruz. Aslında sizlerde bizleri senelerdir tanıyor durumdasınız. Her şeyden önce gerek sosyal medya gerek Google aracılığıyla seneler boyuncu internet ortamında gerekse 1942 yılından beri reel şehirde hizmet veriyoruz. Kabul edilen ve bilinmeyen şeyleri ilk ortaya çıkardığımızın farkındayız.

Bebek gelişimine dair seneler önce bir kompozisyon sergisi düzenlemiştik. İnsanlar tecrübelerini gördüğünde bıraktığı bebek yazılarını sepetlere bırakıyorlardı. Benzer şekilde ilimizin ilk yerel gazetesi şehrin ekonomik iyileşmesi yani hareketlenmesinin olduğu zamanda sepetlere bırakılan kağıt parçalarından oluşmaktadır. Üstelik cihangir kabul edilen mekanların burada ekonomiyi iyileştirdiğinin noktası olduğu kabul ediliyor. Bu nedenle onlar sevilen Google aramalarında sonuçların doğruluğu bizlere sevgi aşılıyor. Mesela anlaşıldığı üzere metin anlamının önem derecesi kazanıyor. Kırıkkale haber olarak kabul edilen gerçekleri siz değerli okuyucularla paylaşmanın mutluluğu iletiyoruz.

haber kitabı
kırıkkale haber kitabı

Kitap okumanın önemini bilmeyen yoktur. İnsanlar eskiden fiziksel olarak mecazen savaşları kazanırken şuan artık kalemlerle savaşmaktadır. İnsan savaşı kazanmanın birince derece kaleminin güçlü olmasıdır. Artık konuşmayı hatırlamak gerekiyor. Yazılanları okumak hafızayı güçlendirmek gerekiyor. Ben burada hafızanın güçlü olması gerçekten kan değerlerinin kontrolünden ve düzenli beslenme ile gerçekleşiyor. İnsanlar küçükken anne babadan korkar. Okulda öğretmenden korkar. Üniversitede hocalarından korkar. Mesela işe girer patrondan korkar. Evlenir eşinden korkar sürekli insanın içinde ki korku olduğu sürece zekasının maksimum kullanamaz. Asıl meselede burada ortaya çıkar zekayı kullanacağı basıncı korkularını bastırmakta kullandığı için kaybeder.

Kırıkkale ilinde dikkatimi çeken bir konuyu bildirildi. İnsanlar sadece hastalandığı durumlarda hastanelere gitmektedir. İnsanlar kabuğundan kendisine ulaştığı söyleniyor. Mesela sizler burada açıklamak istediğimiz asıl durum vitamin kontrolünün sergisi İnsanlar vitamin değerlinin düzenli olarak kendi doktoru olarak takip etmelidir. Mesela ondan sonra biraz daha ileri gittiğimizde insanlar bazı vitaminleri besinlerden alamıyorlar bu yüzden sağlık kontrollerinizi mutlaka yaptırınız.

Bizler burada en iyi şekilde sizleri bilgilendireceğiz. Sizlerden beklentimiz bizlere olan inancınızı kaybetmeyin. Ayrıca sizlerin sürekli kötülüklerin içinde olmanıza ne demeli ? Ayrıca siz burada kötülüklerin ardı arkasına geldiğine inanın. Asıl mesele yaşanılandan öte kabul edilende. Mesela ardı arkası kesilmeyen kötülükler vardır. Düşmeyen değerler ve bitmeyen çileler. İnsanların bazıları burada değerleri düşürüyordu. Bu yüzden evlerinde oturan insanların hafıza kontrolü yaptırmalı. İnsanların değerlerini birincisi sağlıkları artırır. İkinci olarak kötülükler arkasında olur. Üçüncüsü olarak düşünülenden öte kabul edilen yaşatır. Son olarak değer düşüşü burada ben olur. Ben olarak değil biz olarak hareket etmeliyiz. Kırıkkale haber olarak kabul edilen bir gerçek vardı sonuçta.

Mesela ben burada anlattım. Sizler dinlemeseniz bile. Sizlerin kabul edilen gerçeği vardı. Onların orada paylaştığı asıl mesele, farklı bir yapıya karşı inandırmak olacaktı. Turuncu rengi görmeyi insan o kadar özledim. Kırmızılar arasında değer düşüklüğü yaşıyoruz. Ben renklerin onları anlattığını düşünüyorum. Ayrıca ben bir kalem aldım. Bir kitap sattım. Ben satın almış olduğum bir kitabı aldım. İnsanların burada o kadar değeri vardı. İlaçların etkisi oranı düşüktü belki de. Burada bazı kelimeleri anlatmak gerekir. İnsanlar ben ev alıyorum demesiyle alıyordu. Elektrikli bisikletleri biliyorsunuz. Bir askeri ücretten fazlasını verebiliyorlar. Odak sorunu bulunan insanlar bir adım ileri gidemezler. İnsanların yapmak istedikleri ile aksiyonları uyuşmamaktadır. Mesela bir şeyi çok isteyip sonuç olarak başaramazlar.

Kırıkkale iline dair haberleri burada bulacaksınız. İnsanlar buradan duydukları ile biraz sevinecek biraz üzülecekler. Mesela insanlar kabul edilen gerçekleri olacak. Düşük değer olarak haberler okuyup iş bulma fırsatı yakalayabilecekler. Yeşile çok az kalmış bir noktada çok iyi hareketler gerçekleştirecekler. Ben burada bir yaşam mutluluğu hedefliyorum. Sizlerde burada mutluluk hedefleyin. Onlardan bir farkınızın olmadığını kanıtlayın. Mehmet işlerini yoluna koydu. Bazı tatsız olaylar yaşanmıyor değil.

Sonuç olarak yukarıda bahsetmiş olduğumuz kırk çeşit konu siz değerli Kırıkkaleli hemşerilerimiz için Kırıkkale Haber armağanıdır. İnsanların sadece “MKE”, “Yeni Dükkan Açılışı”, “Hırsızlık”, “Soygun”, “Trafik Kazası”, “Miting” gibi konularda sizlerle ilk yazımız olması yerine halkımıza faydalı konularda yardımcı olmak vazifemizdir.

Hakkında Muhabir

Check Also

pahalı

Farklı yaşantılar pahalı kabul edilir

İlimizden bahsetmek istiyorum biraz. Kırıkkale güzel yaşantılarının pahalı olması genelde kabul edilen bir gerçektir. Uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir